Telekomunikacja dla biznesu

Od ponad 20 lat świadczymy usługi telekomunikacyjne dla firm. Nasza telekomunikacja dla biznesu to przede wszystkim budowanie platform wymiany informacji między przedsiębiorstwami i ich klientami. Udostępniamy najnowsze możliwości komunikacji cyfrowej. Wieloletnia obecność na rynku zaowocowała szeroką współpracą z wiodącymi dostawcami rozwiązań telekomunikacyjnych, teleinformatycznych oraz z największymi operatorami telekomunikacyjnymi. Jesteśmy doświadczonym partnerem w obszarze integracji systemów.

Świadczymy usługi telekomunikacyjne dla dużych, średnich i małych firm. Dostarczamy wsparcie idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów biznesowych oraz indywidualnych klientów. Dobieramy rozwiązania funkcjonalne i technologiczne, zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności działania systemów. Jesteśmy stabilnym oraz zaufanym partnerem firm Play i Orange. W zakresie sprzętu telekomunikacyjnego dostarczamy cyfrowe centrale telefoniczne i telefony Alcatel-Lucent. TBM Telekom jest operatorem telekomunikacyjnym, który świadczy usługi telekomunikacyjne w sieci PSTN dla klientów instytucjonalnych, biznesowych oraz klientów indywidualnych.

Dostęp do internetu

Oferujemy kompleksowo możliwość wydajnego dostępu do Internetu przy pomocy nowoczesnych urządzeń: komputer, tablet, smartfon.

Dostarczamy wysoką jakość usługi oraz gwarantowaną przepustowość symetryczną dostępu do Internetu. Zapewniamy dostępne pasmo od 10 Mbps do 1 Gbps oraz publiczną adresację IP.

Więcej

Sieć MPLS

Sieć MPLS to zintegrowana, zarządzana centralnie sieć do transmisji danych i głosu. Technologia MPLS to idealne rozwiązanie dla firm wielooddziałowych. Zapewnia centralny punkt dostępu do Internetu w organizacji i zintegrowane zarządzanie Fire Wall oraz priorytetyzację ruchu w sieci (QoS).

Więcej

Transmisja Ethernet

Transmisja Ethernet to dedykowana sieć do połączenia lokalizacji punkt–punkt lub punkt-wielopunkt.

Gwarantujemy transparentne łącze transmisji danych Ethernet – przesyłamy ramki Ethernet. Dostarczamy przepustowość od 1 Mbps do 10 Gbps, gwarantowane pasmo, dostępność oraz czas reakcji.

Więcej

Voice Standard

W obszarze rozwiązań Voice Standard dostarczamy wydajną usługę stacjonarnych lub mobilnych linii telefonicznych, wraz z numeracją dedykowaną lub przeniesioną od obecnego operatora.

Dostarczana przez nas telekomunikacja dla biznesu to m.in.: wsparcie w dostawie i obsłudze aparatów telefonicznych w formie leasingu, wirtualna centrala, IVR, fax 2 mail.

Więcej

Telefonia VOIP

Niezależnie od miejsca, w którym jesteś, dzięki telefonom VoIP możesz nawiązać wysokiej jakości i tanie połączenia telefoniczne po sieci IP (VoIP – Voice over Internet Protocol). Porzuć wszelkie ograniczenia telefonii analogowej stacjonarnej. Przejdź na cyfrową niezawodność i mobilność dzięki telefonii VoIP. Wykorzystaj możliwości telefonii internetowej.

Telefony VoIP na twoim biurku podłączone do wirtualnej centrali telefonicznej usprawnią prowadzenie biznesu i zoptymalizują koszty prowadzonej działalności. Zapewnią kompleksowe wykorzystanie telefonii głosowej połączonej z dostępem do zarządzania wiadomościami i do stron www oraz pocztą elektroniczną.

Więcej

Backup LTE

Klienci oczekują nieprzerwanej komunikacji, niezależnie od warunków pogodowych, awarii sprzętowych i innych nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom wprowadziliśmy do naszej oferty backup LTE – usługę łącza zapasowego realizowanego przez sieć LTE. Łącze będące zapasowym dla głównego łącza światłowodowego w normalnej sytuacji jest nieaktywne. W momencie wykrycia braku przepływu pakietów przez łącze główne, router automatycznie przekierowuje ruch przez łącze zapasowe. Co najważniejsze, adresacja IP jest również dostępna przez łącze zapasowe. Dzięki temu usługi uruchomione na publicznej adresacji IP funkcjonują bez zakłóceń.

Backup LTE realizujemy w dwóch wariantach: standard lub enterprise. Rozwiązania dobieramy w zależności od indywidualnych wymagań Klienta i rodzaju aktywnych urządzeń użytych do realizacji usługi.

Więcej

Dzierżawa sprzętu telekomunikacyjnego i usługi outsourcingowe

Dostarczamy systemy i rozwiązania telekomunikacyjne oraz teleinformatyczne w różnych modelach biznesowych: SaaS, dzierżawa, leasing.

Poszukujesz optymalnych rozwiązań? Jeśli tak, to dobierzemy najlepszy model współpracy.

Więcej

Zaufali nam:

Masz pytania? Napisz do nas!