Digital Signage – skuteczne zarządzanie informacją i digital marketing

Jak komunikujesz się ze swoimi odbiorcami i klientami?

Z ostatnich badań nad Digital Signage zrobionych wśród przedsiębiorców w USA wynika, że po zastosowaniu prezentacji na wyświetlaczach cyfrowych i monitorach reklamowych:

  • 80% przedsiębiorców zwiększyło sprzedaż
  • 46% firm zanotowało wzrost zadowolenia swoich klientów
  • 33% zwiększyła się liczba powracających klientów

Dlaczego się jeszcze zastanawiasz?

DIGITAL SIGNAGE to nowoczesna i skuteczna komunikacja z klientem

Nowoczesna i skuteczna komunikacja z klientem

Budujemy sieci wyświetlaczy cyfrowych DOOH. Digital of out Home – to komunikacja cyfrowa dająca szerokie możliwości dialogu z klientami. Wybierz sprawdzone narzędzia do skutecznego zarządzania informacją! Postawimy ekrany LCD lub LED w Twoich oddziałach, w witrynach punktów sprzedaży, przed Twoimi biurami. W każdym miejscu, w którym Twoja firma ma potencjalnych klientów i odbiorców.

Digital Signage to doskonałe systemy dla każdej branży. Od handlu detalicznego po transport, od korporacji po edukację i zdrowie. Każda organizacja, wykorzystując szerokie zasięgi oraz możliwości omnichannel, może dzielić się wszystkim, co istotne dla użytkowników. Twoja firma może skutecznie komunikować się z rynkiem docelowym. Monitory reklamowe oraz informacyjne w odpowiednim miejscu i czasie wyświetlą aktualne wiadomości, pomogą budować świadomość marki lub wypromują Twoje produkty i usługi.

Do nawiązania komunikacji ze społecznościami lokalnymi, poza social media, Internetem, radiem i telewizją lokalną, służą właśnie nowoczesne systemy wizyjne Digital Signage. Wykorzystują wysokiej jakości monitory LCD i ekrany LED. Bezawaryjnie i atrakcyjne wyświetlają obraz w jakości 4K lub Ultra HD. Zarządzamy informacją w czasie rzeczywistym, wykorzystując elastyczny system Content Management System (CMS).

To najlepsze rozwiązanie do efektywnej komunikacji marketingowej w strategiach omnichannel. Wykorzystuje zdywersyfikowane media cyfrowe do wizualizacji treści informacyjnych i marketingowych.

Skutecznie zarządzaj informacją w społecznościach lokalnych! Wykorzystaj najlepsze sposoby budowania przewagi konkurencyjnej. Przyspiesz adaptację cyfrową swojej firmy i wykorzystaj nowoczesne strategie komunikacji dzięki współpracy z TBM Telekom! Sprawdź co możemy zrobić dla Twojej firmy!

DIGITAL SIGNAGE TO SZYBKA I SKUTECZNA KOMUNIKACJA

Gwarantujemy publikację nowej informacji czy reklamy w ciągu kilku minut od ich dostarczenia. Digital Signage zapewnia natychmiastową modyfikację treści o komunikaty związane ze zmieniającym się otoczeniem.

Dzięki emisji dynamicznych aktualnych treści odbiorca znacznie dłużej skupia swoją uwagę niż przy zastosowaniu tradycyjnych nośników. QRcode pozwala na szybkie przekierowanie użytkownika na Twoją stronę internetową, profil na Facebooku czy Instagramie.

Więcej

DIGITAL SIGNAGE TO ELASTYCZNOŚĆ

System prezentacji treści oparty o Data Content Management System (DCMS) daje możliwość wyświetlania dowolnej treści o dowolnej porze. Każdy nośnik może przekazywać różne komunikaty.

System nie posiada ograniczeń w liczbie podłączonych nośników informacji oraz ich lokalizacji. Monitory reklamowe, informacyjne lub wielkoformatowe muszą być tylko podłączone do sieci Internet. Można na nich publikować różne komunikaty, takie jak na przykład: przeliczniki walut, pogoda, informacje RSS. W ten sposób można inicjować dialog z odbiorcami i natychmiast odpowiadać na ich zapotrzebowanie.

Więcej

DIGITAL SIGNAGE TO OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Zaawansowane rozwiązania zredukują koszty eksploatacji i zwiększą możliwości zastosowań digital marketingu. Zdalne sterowanie oraz diagnozowanie usterek pozwalają klientom zaoszczędzić czas i zminimalizować miesięczne wydatki utrzymania systemu.

Przygotowanie materiałów informacyjnych oraz ich dystrybucja z wykorzystaniem nowczesnych możliwości jest szybkie i znacznie tańsze niż koszty kolportażu ulotek, gazetek promocyjnych, plakatów czy banerów. Skutecznie optymalizujemy wydatki! Skracamy czas zarządzania systemem i zwiększamy jakość oraz przewagę konkurencyjną.

Więcej

DIGITAL SIGNAGE TO ŁATWA OBSŁUGA

Błyskawiczna i łatwa obsługa powoduje, że coraz więcej firm decyduje się właśnie na system Digital Signage. Czasy pandemii zmieniły wymagania dla pracowników i pracodawców.

Systemem możemy zarządzać z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Potrzebujemy tylko dobrej łączności ze światem – czyli Internetu, komputera, smartfonu lub tabletu. Zdalnie możemy w nieograniczony sposób zarządzać nośnikami i wyświetlaną treścią.

Więcej

Dlaczego się jeszcze zastanawiasz?

Gdzie wykorzystuje się rozwiązania Digital Signage?

Digital Signage – doskonałe wsparcie dla zdrowia

System Digital Signage to idealne narzędzie do stworzenia miłej atmosfery dla pacjentów oczekujących na wizytę lekarską. Pozwala na przekazanie interesujących informacji o ofercie diagnostyki, sposobie przygotowania się do badań specjalistycznych. To skuteczny kanał do prezentacji kadry medycznej, która pracuje w naszej placówce. Możemy również zainteresować dzieci, przekazując im odpowiednio przygotowane treści. To z pewnością może zmniejszyć stres przed wizytą lekarską czy przed pobraniem krwi.

Przy pomocy info-kiosków zapewniamy spersonalizowaną i bezpieczną obsługę pacjentów. Pomagamy im w doborze badań oraz umożliwiamy bezpieczną wysyłkę wyników badań do pacjenta. W ten sposób pokazujemy naszym odbiorcom, że staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Więcej

Digital Signage – skuteczne narzędzie marketingowe

System Digital Signage to idealne narzędzie do przeprowadzania kampanii wykorzystujących digital marketing. W handlu, w transporcie, w przestrzeni publicznej multimedialna prezentacja treści pozwala na wyświetlanie reklam, które przyciągają wzrok i skupiają uwagę. Znacznie dłużej niż klasyczne nośniki informacji takie, jak: ulotki, plakaty, tradycyjne banery, słupy ogłoszeniowe i inne. Treści reklamowe i promocyjne mogą być wyświetlane na różnych nośnikach, np. na ekranach LED, monitorach LCD czy na infokioskach. Nie trać czasu i środków na druk oraz dystrybucję ulotek czy plakatów. Zainwestuj w nowoczesny digital marketing!

Digital Signage to wielokrotnie atrakcyjniejsza forma reklamy niż tradycyjne nośniki. Nasze rozwiązania pozwalają na wprowadzenie interaktywnych reklam i możliwość natychmiastowej reakcji na potrzeby klienta. Budujemy przewagę konkurencyjną. Umożliwiamy nawiązanie dialogu z odbiorcami i poprowadzenie ich w procesie dokonania przemyślanego zakupu.

Więcej

Digital Signage – w sprawnym zarządzaniu informacją

Dynamiczny przekaz informacji skutecznie zastępuje analogowe bilbordy, plakaty czy banery. Jest to coraz częstsza forma przekazywania treści. Można ją zastosować zarówno na zewnątrz przy siedzibach firm, atrakcjach turystycznych czy miejscach spotkań, jak i wewnątrz budynków czy pojazdów. Centra handlowe, kluby, hotele, restauracje to tylko kilka przykładów lokalizacji zastosowania systemu Digital Signage. To innowacyjne rozwiązanie może służyć jako system kolejkowy w urzędzie, katalog książek w bibliotece, a nawet jako system rozkładów jazdy lub lotów.

Częstym zastosowaniem systemu w zarządzaniu informacją są zabudowane monitory dotykowe, zwane infokioskami, Interaktywne totemy oraz Wayfinder’y mogą służyć jako interaktywna mapa galerii handlowej, system zapisów do lekarza czy jako publiczne punkty dostępu do Internetu.

Więcej

Digital Signage – niezbędne narzędzie wspierania handlu

Handel to doskonałe miejsce do zastosowania Digital Signage. Budowanie świadomości marki, kreowanie wizerunku, wykorzystanie możliwości omnichannel i digital marketingu, to w obecnych czasach niezbędne obszary wspierania handlu. Wykorzystując totemy multimedialne sprawnie przekazujemy informację i prezentujemy treści. Dynamiczny przekaz informacji skutecznie przyciągnie uwagę odbiorców, zwróci uwagę na markę i zbuduje Twoją przewagę konkurencyjną.

Digital Signage pozwala na szybkie i elastyczne prowadzenie kampanii reklamowych i promocyjnych. Połączenie z systemem elektronicznych etykiet usprawni elastyczne zarządzanie cenami i sprzedażą. Wszystko to bez dodatkowych nakładów na drukowanie etykiet cenowych! Na półkach masz gwarancję prezentacji aktualnej oferty towarów zgodnej z cenami w systemie sprzedaży.

Więcej

Dlaczego się jeszcze zastanawiasz?

Pamiętaj, że już dziś możesz skalować sprzedaż, zwiększyć zadowolenie Twoich odbiorców i liczbę powracających klientów!

Zaufali nam:

Dlaczego więc jeszcze się zastanawiasz? Zadzwoń do nas lub napisz!