Cyfrowe monitory reklamowe – budowanie świadomości marki

„Liczba klientów odwiedzających sklepy stacjonarne jest o 70% większa od społeczności obserwującej te sklepy w Internecie” (za badaniem Insider Intellegence wykonanym w 2023 wśród 13 wiodących sieci sprzedaży detalicznej w USA, takich jak Walmart i Target). Sklepy stacjonarne stanowią ogromny potencjał dla rozwoju marketingu cyfrowego, w którym integralnymi narzędziami są monitory reklamowe. Tworzy się nowa płaszczyzna promocyjna dla marek.

Firmy, które realizują dobrze opracowaną strategię Omnichannel Marketing uzyskują o 91% większy międzyroczny wzrost utrzymania klienta w porównaniu do firm, które tej strategii nie wykorzystują (za Omnichanelmarketing.com).

Jak wynika z badań, nie tylko przytoczonych powyżej powierzchnie sklepowe czy biurowe stają się interesującym obszarem do uruchomienia dodatkowego cyfrowego kanału wymiany informacji z klientem.

Kluczowe zalety wykorzystania monitorów reklamowych

Wszyscy znamy możliwości marketingowe profesjonalnych monitorów reklamowych:

 • Skuteczność – jasny, wyraźny, dynamiczny przekaz zwrócenie uwagi, zachęcenie do zakupu;
 • Budowanie marki i przewagi konkurencyjnej – bądź zawsze krok przed konkurencją;
 • Wzrost zainteresowania ofertą i wzrost sprzedaży;
 • Lepsza kontrola i zwiększenie efektywności działań marketingowych:
 • Zdalne zarządzanie;
 • Przekaz zawsze aktualny;
 • Personalizacja przekazu dla różnych grup odbiorców, różnych lokalizacji, różnych akcji;
 • Przekaz emitowany o każdej porze dnia i nocy – salon „sprzedaje” przez całą dobę, emituje materiały i „zbiera” klientów;
 • Oszczędność czasu i kosztów w przygotowywaniu papierowych materiałów promocyjnych i ich dystrybucji
 • Firma staje się „eco friendly”
  Monitory reklamowe cyfrowe TBM Telekom

Monitory Reklamowe dla każdej branży

Każda organizacja, wykorzystując szerokie zasięgi oraz możliwości cyfrowej wymiany informacji, może dzielić się wszystkim, co istotne dla użytkowników. Od handlu detalicznego po transport, od korporacji po edukację i zdrowie. Monitory reklamowe oraz informacyjne w odpowiednim miejscu i czasie wyświetlą aktualne wiadomości, pomogą budować świadomość marki lub wypromują Twoje produkty i usługi.

Monitory Reklamowe w sieciach franczyzowych

Zastosowanie monitorów reklamowych w sieciach franczyzowych pozwoli na prezentację i budowanie marki sieci i oferowanych produktów. Na monitorze możemy na przykład pokazać nie tylko zdjęcia nieruchomości, ale zaprezentować wirtualny spacer po oferowanych domach. Filmy z wypoczynku w egzotycznych kurortach lub przedstawiające zabytki kultury, mają o wiele większy wpływ na podejmowanie decyzji o zakupie wakacji, niż statyczne zdjęcie na plakacie.

TBM Telekom – komunikacja na wielu płaszczyznach

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym i budujemy drogi wymiany informacji między firmami, a ich klientami.

Naszym klientom proponujemy usługę publikacji materiałów promocyjnych i informacyjnych na monitorach reklamowych. Usługa stanowi 100% outsourcingu. Nie generujemy kosztów inwestycyjnych.

Dostarczamy profesjonalne monitory LCD pracujące w systemie 7/24/365. Monitory specjalnie dostosowujemy do warunków jakie posiada klient, dobieramy wielkość, projektujemy obudowę i jasność wyświetlacza tak, aby przekaz emitowany na zewnątrz był czytelny i jak najwyższej jakości w każdych warunkach oświetlenia.

ZAPEWNIAMY

 • Kompleksowość i elastyczność świadczonej usługi poprzez dostawę, uruchomienie, konfigurację, serwis urządzeń i zarządzanie całym systemem.
 • Bezpieczeństwo całego systemu i wyświetlanych materiałów, poprzez zastosowanie odpowiednich technologii cyfrowych.
 • Publikację otrzymanych materiały w uzgodnionych harmonogramach.
 • Utrzymanie systemu w pełnej sprawności technicznej, poprzez zdalne zarządzanie systemem oraz wykorzystanie kadr technicznych o wieloletnim doświadczeniu.
 • Zapewniamy utrzymanie łączy transmisyjnych głównych i rezerwowych.

Wykorzystaj najlepsze sposoby budowania przewagi konkurencyjnej.

Przyspiesz adaptację cyfrową swojej firmy i wykorzystaj nowoczesne strategie komunikacji dzięki współpracy z TBM Telekom!

QR TBM

Sprawdź co możemy zrobić dla Twojej firmy!