w
A A A
Zamów konsultanta

Naszym celem jest ciągłe doskonalenie procesu optymalizacji kosztów połączeń telekomunikacyjnych i pokrewnych. Użycie formularza na stronie lub telefoniczne zamówienie konsultanta, pomoże dobrać odpowiednią ofertę dla każdego klienta.

Oferta

Alcatel OmniPCX Office Compact Edition

Alcatel OmniPCX Office Compact Edition jest profesjonalnym rozwiązaniem zaprojektowanym specjalnie dla małych lokalnych biur umożliwiając komunikację dla 6 do 12 użytkowników. Firma Alcatel wprowadza na rynek system Alcatel OmniPCX Office Compact Edition – wielofunkcyjne konwergentne rozwiązanie telekomunikacyjne przeznaczone dla bardzo małych klientów instytucjonalnych i oddziałów firm liczących od 6 do 12 użytkowników. System udostępnia szereg zaawansowanych funkcji, a do transmisji głosu i danych korzysta zarówno z technologii IP jak i tradycyjnej TDM (ang. Time Division Multiplexing — zwielokrotnienie z podziałem czasowym).

Zastosowanie intuicyjnego graficznego interfejsu zarządzania w znaczący sposób upraszcza i skraca instalację zestawu. Cechą charakterystyczną serwera są niewielkie gabaryty (34,5 cm x 30 cm x 6,5 cm), waga – około 4 kg, atrakcyjna obudowa (bez widocznego okablowania) i cicha praca (nie ma konieczności montowania wentylatora).

System Alcatel OmniPCX Office Compact Edition jest wyposażony w standardowe funkcje, takie jak poczta głosowa, obsługa telekonferencji, 4 spersonalizowane powitania, aplikacja Personal Assistant (asystent osobisty), aplikacja PIMphony integrująca telefonię z komputerem (CTI - ang. Computer Telephony Integration) i katalog dial-by-name (wybieranie przez nazwę). Zapewnia także obsługę wszystkich typów telefonów Alcatela: analogowych, cyfrowych, DECT, IP oraz PC.

Wbudowana aplikacja Personal Assistant (asystent osobisty) obsługuje połączenia podczas nieobecności użytkowników i oferuje osobom telefonującym sterowany głosem wybór różnych opcji, takich jak pozostawienie wiadomości głosowej, możliwość skontaktowania się z inną osobą z firmy lub dodzwonienia się do danej osoby na inny podany przez nią wcześniej numer zewnętrzny.

Alcatel PIMphony to aplikacja pełniąca funkcje telefonu (ang. softphone), która umożliwia użytkownikom zarządzanie połączeniami z wykorzystaniem łatwego w obsłudze interfejsu graficznego. Interfejs ten udostępnia zaawansowane funkcje do zarządzania połączeniami, takie jak szczegółowy dziennik połączeń i wyświetlanie na ekranie karty z danymi kontaktowymi osoby telefonującej. System Alcatel OmniPCX Office Compact Edition pozwala małym firmom usprawnić obsługę połączeń telefonicznych. Umożliwia także większą mobilność pracowników i w konsekwencji, podwyższa jakość obsługi klientów.

Rozwiązanie jest szczególnie dobrze dostosowane do wymagań dystrybutorów. Produkt w wersji komercyjnej składa się z trzech skonfigurowanych fabrycznie komponentów, w które wbudowano wszystkie potrzebne funkcje i aplikacje, zależnie od liczby docelowych użytkowników.