w
A A A
Zamów konsultanta

Naszym celem jest ciągłe doskonalenie procesu optymalizacji kosztów połączeń telekomunikacyjnych i pokrewnych. Użycie formularza na stronie lub telefoniczne zamówienie konsultanta, pomoże dobrać odpowiednią ofertę dla każdego klienta.

Firma


O nas

Firma TBM Telekom Sp. z o.o. powstała w wyniku organizacyjnego wydzielenia ze Spółki Akcyjnej TBM . Głównym powodem wydzielenia spółki telekomunikacyjnej jest dynamiczny rozwój rynku telekomunikacyjnego jak również poprawa jakości świadczonych usług .
Świadczymy szeroki zakres usług telekomunikacyjnych od 2001 roku na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne z dnia 21 lipca 2000r i zgłoszenia do Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty.

Oferujemy szeroką gamę usług dla hoteli i szpitali:

  • Świadczenie usług komercyjnych związanych z dostępem do telefonu przez pacjentów, działający na zasadzie kart „pre-paid”.

  • Uruchomienie systemu łączności mobilnej dla pracowników szpitala, zintegrowany z systemem łączności przewodowej

  • Elastyczny sposób rozliczeń za zrealizowane usługi telekomunikacyjne, dostosowane do bieżących możliwości finansowych szpitala


 Naszym celem jest ciągłe doskonalenie procesu optymalizacji kosztów za połączenia telekomunikacyjne i pokrewne. Cel ten osiągamy dzięki umiejętnemu połączeniu najnowocześniejszych technologii i wieloletniego doświadczenia. Z naszych usług korzysta ponad 50 firm.